2020 İNTERNETTEN PARA KAZANMA - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » 2020 İNTERNETTEN PARA KAZANMA

   İNTERNETTEN PARA KAZANMANIN 5 YOLU
 Merhaba arkadaşlar bu pandemi sürecinde hepimiz evlere hapis olduk. Çalışamayacak durumda olan insanlar en çok araştırmayı "internetten para kazanma " yöntemlerini googledan aratarak yaptı. Bunlardan bir taneside benim. 


Yoğun araştırmalarım sonucu 5 farklı yol buldum bunlardan sizlere kısa kısa bahsedeceğim.
1) YOUTUBE KANALI AÇMAK (uzun vadeli)


Youtube gün geçtikçe daha çok etkileşim alan bir platfom haline geldi. Sizde kendinize sıfırdan bir youtube kanalı açarak youtube platformunun kazançlarından faydalanabilirsiniz.2) OYUN OYNAYARAK PARA KAZANMA (KISA VADELİ)


Evet yanlış duymadınız oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. 2 tane oyun buldum ve 43.68TL (0.0008btc)  ÇEKİM yaptım. Linklerini buraya bırakıyorum 


Android için ;


Şeker patlatma oyunu : İndirmek için tıkla

Blok patlatma oyunu : İndirmek için tıkla3) YERLİ CLOUD MİNİNG SİTESİ (BİTCOİN MADENCİLİGİ SİTESİ)

Uzun araştırmalarımın sonucunda cep telefonunuzdan mining yapan bir Türk sitesi buldum. Site kapali olsa bile kazmaya devam ediyor 5 gunde yaklaşık 24 TL CEKTİM. Yani 1 ayda 200 lira civari bir para eder. 

Uye olma linkini aşağıya bırakıyorum 4) BLOG YAZARLIĞI YAPARAK PARA KAZANMABu yöntem şuan benim yaptığım yöntem ile aynı. Kendiniz yazmayı seviyorsanız bilgili olduğunuz bir alanda makale yazıp bunları blogger ile kazanca dönüştürebilirsiniz.


5) YAYIN İZLEYEREK PARA KAZANMA 


Dlive isimli uygulamadam oyuncuların yayınlarını izleyerek limonlara sahip olabilirsiniz. Surekli bir şekilde çekiliş yapılıyor. Denemenizi tavsiye ediyorum. Hem eğlenceli hem para kazandırıyor.


«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email