30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI | NEDEN BU KADAR DÜŞMANLAR - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI | NEDEN BU KADAR DÜŞMANLAR


ÖNCELİKLE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN HEPİMİZE.

30 Ağustos günü Gazi Mustafa Kemal Paşa ve Türk ordusu Yunan askerlerini İzmir'e kadar püskürtmüş, 9 Eylül 1922 tarihinde de Yunanlıları denize dökmüştür.

Neden Düşmanlar ?

Yunanlıların kurtulan kısmını oluşturdukları için. Biz Türkler bu bayramı coşku ile kutlarız ama Soyuda Türklük bulunmayan bazı kesimler lanet eder. "Keşke Yunan kazansaydı" diyen meczuplara inanırlar. 

Halbuki, Atatürk düşmanlarına karşı en büyük desteği kadınların vermesi lazım. Kadınlar geçmiste dünyada bile hor görülen, hiçbir vasfı olmayan, kadınlık görevi olarak sadece "eş" vasfı bulunan bireylerdi. Gazi Mustafa Kemal Paşa kadına hak ettigi değeri vermiş. Seçme ve seçilme, mirastan eşit pay alma, herhangi bir yerde çalışma gibi nitelikler tanımıştır. Bu dünyada bile ilkler arasındadır. Kadınları Atatürk'ü herkesten fazla sevmesi lazım.

Zaman ilerledikçe, şuan ki tarikatlara üye olanlar her geçen gün Atatürk düşmanlığı yaymakta, laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti Devletini ortadoğunun çöplüğüne taşımak istiyorlar. Dillerinde vatan, millet, sakarya icraatları ise bu vatana en büyük zarar.

Dünya devletlerinin hiç biri Atatürk'ü sevmez ama saygı duyar. Neden duymasın ki, sen olsan senin atalarını denize döken bir komutanı sever misin ? Atatürk'ü biz severiz, kanında Türklük bulunan bizler severiz. Yunan sevmez ! İngiliz sevmez ! Alman sevmez ! İtalyan sevmez ! Biz severiz , Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan bizler severiz. 

Atatürk Din adamlarını astı palavrası !

Yıllarca bunu dile getirdiler. Peki din adamı nedir ? Din adamı Allah'ın emirlerini insanlara öğreten insan değilmidir ? Din adamı dediğin kişi İngilizlerin emirlerini halka Allah'ın emri gibi öğretiyorsa...

Bütün bunları geçtim günümüze dönelim. Yıllarca kutlu doğum haftası diye , yine verdiğim örneklere uyan bir şahsı, "Sözde din adamı Fetö terör orgütü lideri " mahluğun, 2009 yılları gibi din adamı değilmiydi ? Şimdi ne oldu ? Yakalayıp içeriye tıkmaya çalışıyorlar. Demek ki neymiş ? 
Her besmele çeken hoca olmuyor. 


«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email