EDİSON BİLE PİŞMAN - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » EDİSON BİLE PİŞMANNE YAPTILAR BİZE ?

İnsanları ötekileştirdiler. Bunu yaparken kednilerine oy vermeyen herkese terorist, fetöcü, vatan haini ilan ederek yaptılar.
Bu halkın tek istediği biraz sessizlik barış ortamı. Kanıtı ise Ankara Belediyesi, İstanbul Belediyesi. Halk farklı bir politika izleyen ,herkesi kucaklayan CHP ile tanıştı. 

EKONOMİYE NE OLDU ?

Ekonomimiz , güzelim ülkemize olan güven azaldığı için Türk Lirası dolar, euro gibi paralar karşısında değer kaybetmeye başladı. Yabancı yatırımcıyı çekecek Faiz oranları, Demokratik ortam, Eşitci ve adil bir sistem olmayışı bizi bu duruma sürükledi.

PEKİ HALA NEDEN OY VERENLER VAR ?

Aslında bu önümüzdeki seçime 19 yıldır ilk defa azınlık olarak gireceği tahmin ediliyor. Halk ise farklı provakasyonlarla gaza getiriliyor. Mesela dolar yükseldi diyorsun dış minnaklar diyorlar. 

Ama çevremde de dahil olmak üzere çok çok büyük kopmalar var. Siz zannediyor musunuz ? Davutoğlu %3 ile yetinecek. %7 en az rahat alacak. Akp den kopan koyu sağcı kısım bütünüyle Gelecek Partisinde.

VERİLEN VAADLER ? SÖZLER !

Ver yetkiyi gör etkiyi denilerek getirilen başkanlık sisteminden bu yana ekonomi sürekli bir şekilde zigzaglı. Mesela soğanın pahalılığını konuşurken bir anda patates çıkıyor bir yerden. Ardından bir bakıyorsun çeyrek altın 800 Liralara dayanmış zorluyor. Halkta ne yapacağını bilmiyor.

İyi günler yoldaşlar.

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email