KANAL İSTANBUL, YUNANİSTAN İLE SORUNLAR VE BUZDOLABI - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» »Unlabelled » KANAL İSTANBUL, YUNANİSTAN İLE SORUNLAR VE BUZDOLABI


Neden ? Bu soruyu öyle güzel yerlere yerleştirmelisiniz ki , sizi güzel bir bilgi hazinesine yönlendirsin.

Malum ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Gerek ekonomik gerek ise politik. 

Yunanistan ile Mavi Vatan konusunda sert bir tartışma içerisindeyiz. Peki denizlerimizde ki, bize yakın olan adaları bile Yunanistan'a kim verdi ?

Yine de bu konuda birlik olmamız lazım. Bu vatanı kurtaran komutanlar dedeleriniz için bir olmamız, tek bir ses şeklinde karşılık vermemiz lazım.

Savaş her zaman için kötü sonuçlarla biter. Kazanan bile yaralanarak kazanır savaşı. Kayıplar verilir. Masada antlaşmak her zaman en iyisidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yurtta sulh, cihanda sulh diye boşuna dememiştir.


Yunanistan saçma bir harita ile karşımıza gelmiş bunu çeşitli yasal olmayan antlaşmalarla garantiye alma peşinde. Fakat karşısında ki devlet TÜRK devleti. Her ne kadar yaralı da olsak bizim ölümüz bile korku salmaya yeten bir etkendir.

Peki hükümet ne yapmaya çalışıyor ?

Bu seçimler büyük ihtimal yeni bir nesile ve hükümete merhaba diyecek. 

Ekonomi yerlerde , ülke git gide sefalete doğru sürükleniyor. Daha dün valiliğin önünde kendisini yakan bir vatandaş vardı. Yoksulluk tehlikelidir. Bir süre sonra halk senden hesap sormayı bile bırakır kendisini yargıç senide suçlu ilan eder. 

Kanal İstanbul diye bir katliam projesi yapanlar, bu ülkenin gerçek doğa katilleridirir. Rant hüküm sürüyor bu topraklarda. Herkes çıkarları derdine düştü. Kanalın geçeceği güzergahtan tarla alan bakanlar...

Herşey Çok Güzel Oldu ve Birlikte Başaracağız.

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email