Kara Listede Olan Kredi Alabilir mi ? [Net Cevap] - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » Kara Listede Olan Kredi Alabilir mi ? [Net Cevap]

Etiketler :
0.64 kredi hesaplama | 0 64 kredi hesaplama | yeni kredi destek paketi şartları | kamu bankaları kredi paketi | kredi yapılandırması olacak mı |
Uzun süren araştırmalarım sonucunda kara listeye kredi veren banklara isimli sayfalara tıklamama rağmen bir sonuç alamadım.

Kara Listeye Kredi Veren Banka Var Mı ?

Ne yazık ki yok. Defalarca araştırım ama böyle bir banka yok. Zaten vermesi akıl kârı değil. Sen daha önce birine borç versen, geri alamasan, bir daha o kişiye borç verir misin ? 

Kara listeye kredi veren bankalar ile ilgili sayfalar

Dostlar bu adamların işleri güçleri yalan dolan. Sizler zaten bataklığa bulanmışsınız bir tekmede onlar atmak istiyor.

Peki Nasıl Düzeltirim Kara liste durumunu ?

Tek yol var. Sigortalı bir işe gireceksiniz. O işte çalışacaksınız. Size bankadan maaş yatıracakları için o bankanın kredi kartı elinize geçecek. Sizde onu kullanın ama zamanında ödeyin. Bu sayede Risk Merkezi diyecek ki 'Bak bu adam düzelmiş" o günden sonra rahat rahat kredi alabilirsiniz.

Başka bir yöntem var mı ?

Malesef başka bir yöntem bulunmuyor. Faturalı hat üzerinden kredi çekmeniz mümkün. 

Telefon Hattıyla kredi mi çekilir ?

Evet telefon hattıyla kredi çekebilirsiniz. Yasal mı bilmiyorum ! Mesela bir hattınız var faturalı , siz bu hat üzerine bir telefon alıyorsunuz. Sonra o telefonu gidip satıyorsunuz. Bu sayede elinize nakit gecmiş oluyor ama asla tavsiye etmiyorum. Kendim de denemedim bir kaç sitede gördüm mantığını.

Dostlar buraya kadar okuduysanız yazıyı beni sevdiniz büyük ihtimal bu yazıyı alttaki sosyal medya butonlarına tıklayarak paylaşırsanız sevinirim.

Kobaytensar.com

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email