Wild Rift Para Hilesi Yapma | Wild Rift Para Hilesi | Wild Rift Hileli Mod | Lol Mobile Para Hilesi - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » Wild Rift Para Hilesi Yapma | Wild Rift Para Hilesi | Wild Rift Hileli Mod | Lol Mobile Para Hilesi

Wild Rift ne zaman çıkacak ?, wild Rift test oyunu, wild rift beta, wild rift apk , wild rift hileli mod,  wild rift maç kazanma taktikleri

2019 yılında duyrulam Wild Rift (Mobil LoL), mobil oyun dünyasında söz sahibi oldu. Wild Rift'in hileli sürümünü aramaya başlayan insanlar için güzel bir makale hazırladım.


Hileli Mod : İndir

Öncelikle 2009 yılından beri Pc de League Of legends oynamaktayım. Her geçen gün yeni herolar, yeni kostümler, ifadeler gelmeye başladı. Yıllar geçtikçe heroların fiyatları pahalandı. Bu esnada araştırma yapmaya başladım. Hile yapıp biraz oyun parası alsam diye. Malum Türkiye'de ki ekonomik durum hayatı zorlaştırıyor. Bir tane site buldum, güzel bir site çalışıyor gibi duruyor, tasarımı ise efsane derecede güzel. Sonra siteye LoL bilgilerimi ve şifremi girdim. Hemen ardından hesabım bir güzel çalındı.

Hile yapayım derken hesaptan olduk. Ama uygun bir şekilde araştırma yaparak indirim kodlarını buldum. Bunları kullanarak ucuza Rp(oyun parası) aldım.

Peki Wild Rift'te hile var mı ?

Malesef LoL kendisini her sene geliştiren bir oyun. Üçün kişi yazılımlarına asla yer vermiyor. Kısa süre önce LoL skin kullanan herkesi tespit edip banlamıştı. Yani Wild Rift'te hile yapmak imkansız. 

Sizden hesabınızın şifresini isteyen hiç bir siteye güvenmeyin !

Wild Rift'te daha hızlı oyun parası kasmak istiyorsanız ; görevlere odaklanın. Her gün yenilenen görevler ile oyun parası kasabilirsiniz. Bu sayede daha kahramanın kilidini açabilir ve oynayabilirsiniz. 

Wild Rift'te dikkat etmeniz gereken hususlardan bazıları ise;
-Rün Dizilimi
-Oyun içindeki tüm kişileri susturma
-Haritayı sürekli takip etme
-Flame yapmamak

Bunlar sizin oyunlarınız kazanmanıza %70 yardım edecektir. Bunları doğru yaptığınız zaman hem oyundan keyif alıp, hemde oyunu kazanma ihtimaliniz çok artıyor.

Flame yapmak nedir ?

Flame yapmak; kendi suçunu sinirlendiğin için başka takım arkadaşının üzerine yüklemek. Onun moralini bozmak. Bu davranışlar sizin oyunu kaybetmenize neden olacaktır.

Haritayı takip etmek nedir ?

Oyun içinde ormancı diye bir rol olduğunu unutmayın. Ormancının yerini her zaman için bilmek sizi daha rahat oynatır. Haritaya ufak totemler atın ve gözünüz sürekli haritada olsun.

Oyun içindeki herkesi susturmak ?

Bu sayede diğer flame yapan insanları hic görmezsiniz. Moraliniz düşmez ve kendinizi oyuna odaklayarak maçı kazanabilirsiniz. 


«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email