2020'nin Son Dönmelerinde Bizi ne gibi tehlikler Bekliyor Astroloji Yazarımız sizler için Derledi - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » 2020'nin Son Dönmelerinde Bizi ne gibi tehlikler Bekliyor Astroloji Yazarımız sizler için DerlediSON YILLARDA GÜNEŞ SİSTEMİ VE GEZEGENLERİN DÜNYAYI VE HATTA BİREYSEL HAYATLARI DOĞRUDAN ETKİLEDİĞİ KABUL EDİLEN BİR GERÇEKLİKTİR.

2020 BAŞLARINDAN BERİ YAŞANILAN OLAYLARIN BİR ÇOK DUAYEN ASTROLOG TARAFINDAN ÖNCEDEN ÖNGÖRÜLMESİ ASTROLOJİYE OLAN İLGİYİ ŞÜPHESİZ  FAZLASI İLE ARTTIRMIŞTIR.

2020 DİĞER YILLARDAN ÇOK FARKLI VE SIRADIŞI BİR YIL OLDU.DÜNYA VE TÜM İNSANLIK İÇİN İLK YARISI ATLATILMIŞ OLSADA,İKİNCİ YARISI DAHA  SERT VE YIKICI GELİŞMELERE GEBE GİBİ GÖRÜNÜYOR.

BUNUN SEBEBİ AĞIR HAREKET EDEN VE ETKİ ALANLARI TOPLUMSAL OLAN GEZEGENLERİN. YİNE ASTROLOJİDE KOLLEKTİF BELGELERİ TEMSİL EDEN KONUMLARDA SERT İLETİŞİM KURMALARIDIR.AMAÇLARI İSE ŞÜPHESİZ SÜREGELEN SİSTEMDE KÖKLÜ BİR DEĞİŞİM YARATMAKTIR.

SATÜRN ,PLUTON, URANÜS, NEPTÜN, JÜPİTER VE SON OLARAKTA MARS HEP BİRLİKTE İNSANLARA HATTA İNSANLIĞA BİR HAYLİ ZORLU SÜREÇLER YAŞATACAKLARDIR.

ŞİMDİ SİZE  9 EYLÜL-14 KASIM  ARASINDA YAŞANACAK SÜREÇTEN BAHSETMEK İSTİYORUM ;

BU TARİHLER ARASINDA MARS GEZEGENİ, KENDİ MEKANI OLAN KOÇ BURCUNDA GERİ [RETRO] HAREKETİNE BAŞLAYACAK.BUNU DAHA İYİ ANLAYABİLMEMİZ İÇİN MARSI İYİ TANIMLAMAK GEREKİYOR.

MARS HAYATIN BAŞLANGIÇ NOKTASI, HAYATTA KALMAK İÇİN VERİLEN MÜCADELEDİR. SAVAŞÇI, CESUR VE GÖZÜ KARADIR. ÖNCÜDÜR, MOTİVE EDER .ERİL CİNSELLİĞİ TEMSİL EDER. 

ŞİMDİ AGRESYON YÜKLÜ BU ENERJİNİN  BÜYÜK VE DİĞER BÜTÜN GEZEGENLERLE ZITLAŞIP ONLARA KAFA TUTTUĞUNU DÜŞÜNÜN.HEMDE KENDİ MEKANINDA.MARSIN RETRO OLMASI BÜTÜN BU BAHSEDİLEN ENERJİLERİN İÇSELLEŞMESİNİ SAĞLAYACAKTIR Kİ BU DA BASTIRAN VE BÜYÜYEN BİR ENERJİ OLACAKTIR VE ADETA PATLAMAYA HAZIR BİR BOMBAYA DÖNÜŞEBİLECEK KADAR TEHLİKELİ BİR DURUMDUR.

ÖZELLİKLE TRAFİKTE BU DÖNEMDE EKSTRA DİKKATLİ VE SAKİN OLUNMALIDIR.KAZALARA AÇIK BİR DÖNEMDİR.AYRICA ACİL OLMADIĞI SÜRECE  CERRAHİ OPERASYONLAR İÇİN MARS RETROSUNUN BİTİŞİ BEKLENMELİDİR.

HER KONUDA İSTEKSİZLİK, FİZİKSEL ANLAMDA HALSİZLİK. HİÇBİR ŞEYE BAŞLAYAMAMA YADA BAŞLANMIŞ İŞLERİ SÜRDÜRMEDE ZORLUK MARS RETEOSUNUN OLAĞAN SONUCUDUR. 

HER BİREYİN YÜKSELEN BURCUNA GÖRE KOÇ BURCUNUN VE MARSIN BULUNDUĞU EV KONULARINDA GELİŞMELER YAŞAMASI MÜMKÜNDÜR.ÖRNEĞİN YÜKSELEN BURCUNUZ BOĞA İSE 12. EVRENİZDEKİ İÇE DÖNMÜŞ MARS ENERJİSİNİ MEDİTASYON, KİŞİSEL GELİŞİM VE RUHSAL DETOKSLA MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ.


ŞİMDİLİK BU KADAR,DAHA GÜZEL VE AYDINLIK HABERLERLE GÖRÜŞMEK ÜZERE.
SEVGİLER. 


Yazar, Astrolog : Yılzdızlar Fısıldıyor

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email