Burçları Bu hafta Ne bekliyor Astroloji yorumları Burç yorumları - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » Burçları Bu hafta Ne bekliyor Astroloji yorumları Burç yorumları

7 EYLÜL-14 EYLÜL ARASI BURÇLARI NELER BEKLİYOR
6 EYLÜL 2020 de güzellik, zarafet, konfor ve aşkın gezegeni Venüs ihtişamlı, karizmatik, eğlenceli, sanatçı ve arkadaş canlısı Aslan burcuna  geçiş yapıyor. Bununla beraber, 9 Eylülde Mars Koç burcunda ve kendi evinde geri hareketine başlıyor. Peki burçlara göre etkileri ne olacak?  Yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Çünkü Astrolojide harita yorumlama yükselen burca göre yapılır.


KOÇ : Beşinci evinize geçiş yapan Venüs; sizi aşk, çocuklar, hobiler, sanatsal faliyetler ve şans oyunları ile ilgili  alanlarda etkileyecek ve belkide sürpriz mutluluklar yaşatacaktır. Hangi konuda olursa olsun gösterişli, şaşalı ve abartılı, coşkulu sonuçlar yaratacaktır.

Mars retrosu ise gergin agresif, halsiz ve üşengeç yapabilir. Acelecilik  yüzünden çıkabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız.


BOĞA : Dördüncü evinize giriş yapan venüs, ev aile yuva ile ilgili keyifli gelişmeler yaşatacaktır. Ailenizle güzel, mutlu anlar yaşayıp güzel anılar biriktirebilirsiniz. Evinizle ilgili yapacağınız her türlü tadilat, dekorasyon yada alacacağınız yeni bir ev son derece göz alıcı, pahalı, ihtişamlı olacaktır. Her şeyin en iyisini alma tercihi harcamalarda aşırıya kaçmanıza sebep olabilir.
Onikinci evinizde gerçekleşecek Mars retrosu sürecini, içsel enerjinizi geçmiş konulara melankolik bir şekilde takılarak değil, ruhsal ve kişisel gelişiminize yönelterek, meditasyon, yoga yada sanatsal yetenekerinizle ilgilenerek  daha rahat ve huzurlu geçirebilirsiniz.


İKİZLER : Üçüncü evinize geçiş yapan Venüs size kardeşler, komşular, yakın akrabalar ile ilişkiler, çıkılacak kısa yolculuklarla ilgili keyifli neşeli güzellikler getirecektir.
Mars retrosu ise sosyal çevreniz ile ilgili alanlarda agresyon, arkadaş gruplarınızdan uzaklaşma isteği verebilir.

YENGEÇ : İkinci evinize geçiş yapan Venüs sanatsal hobileriniz ve yeteneklerinizden para kazanma, uzun vadeli maddi fırsatlar getirebilir. Belkide fazlasıyla cesur girişimlerde bulunabilirsiniz.

Mars retrosu ise karıiyer ve sosyal statüyü temsil eden onuncu evinizde gerçekleşiyor. Otorite sahibi yöneticilerle sürtüşmeler, iş ortamında gerginlik ve agresyon şeklinde yaşanabilecek bir sürece işaret ediyor. Toplum karşısında ki duruşunuzu zedelememek için sakin olmakta fayda var.


ASLAN : Güzellik ve zarafet sembolü Venüsü; ihtişamlı, göz alıcı, parıltılı evinizde ağırlıyorsunuz. Fiziksel görünüşünüzle ilgili her türlü imaj yenileme girişiminde muzzam sonuçlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Venüsün dokunuşlarıyla çekiciliğiniz büyüleyici bir hal alacak.

Dokuzuncu evinizdeki Mars retrosu  yurt dışı, yüksek öğrenim ve hukuksal konularla ilgili agresyon içerikli öteleme ve iptallere uğrayabilir.


BAŞAK : Onikinci evinizde ağırlayacağınız venüs  size platonik ve gizli bir aşk getirebilir. Öte yandan inzivaya çekilip, ruhunuzu dinlendirmeyi isteyebilir, gözönünde olmaktan kaçınabilirsiniz.

Mars retrosu ortak gelirler, vergiler, sigortalar, miras konuları ve kredilerle ilgili alan olan sekizinci evinizde. Yapacağınız yüksek harcamalar, ödemeler, tartışmalı miras konuları tartışmalara neden olabir.


TERAZİ : Sosyal yaşantınızı temsil eden on birinci evinize Venüsün geçmesi, sizi arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifl, neşeli zamanlara, aktivitelere doğru sürükleyecek. Belkide böyle bir ortamda karizmatik biriyle, romantik bir karşılaşma yaşayabilirsiniz.

Marsın her türlü ortaklık ve ilişkiyi temsil eden yedinci evinizde retro hareketi, evlilik ve iş ortaklıklarında  gerilim ve hatta bunun sonucunda bitişlere neden olabilir.


 AKREP : Venüsün kariyer evinizde ağırlıyor olmanız, iş ve kariyer konularında öne çıkıp, kendinizi gösterebilme imkanı elde etmenizi sağlayacaktır. Otorite figürlerinin dikkatini çekebilir, bu tarz kişilere rahatlıkla projelerinizi sunabilirsinİz.

Sağlık ve gündelik rutin işler, çalıştırdığınız işçilerle alakalı ev olan altıncı evinizde mars geri hareketine başlayacak. Dolayısı ile sağlık, işçilerle ve rutin işlerle ilgili yaşanacak agresyon içerikli durumlar karşısında sakin olmalısınız.


YAY : Dokuzuncu evinize geçiş yapan Venüs; yurt dışı , yüksek öğrenim, hukuksak konularla ilgili şans ve keyifli zamanlar yaşatacaktır. Bu konularla ilgili hatırı sayılır, nüfuslu kişilerle tanışıp, yardım alabilirsin.
Mars retrosu beşinci evinde gerçekleşecek. Aşk, çocuklar, sanatsal yetenekler, şans oyunları bu evin konularıdır. Aşk ilişkilerinde kıskançlık kirizleri ve arkasından gelebilecek kavgalar, çocuklarla ilgili konularda gerginlikler ortaya çıkabilir. Şans oyunlarındada pek olumlu sonuçlar alınabileceği söylenemez.


OĞLAK : Sigorta, vergiler, miras konuları, ortak gelirlerle ilgili evinize giriş yapan Venüs; size bu konularda keyifli ,mutlu edici sürprizler yaşatabilir. Hukuksal konularda haklılığınızı ispat edebilirsiniz.

Aile ve yuva  ile ilintili dördüncü evinizde mars retro harekete geçecektir. Aile bireyleri arasında  agresyon, tartışma, ev ve yerleşimle ilgili her türlü aksaklık, sorun, evde yaşanabilecek bu sürecin konuları içindedir. Her olayın geçici olduğunu düşünerek sakin kalmalı ve kendinizi telkin etmelisiniz.


KOVA : Venüs yedinci evinizde seyrine başladı. Bu  seyir esnasında uzun vadeli ve keyifli her türlü iş ortaklıklarını, evlilik  ilişkilerini olumlu yönde etkileyecektir.

Mars retrosu ise kardeşler, komşular ve yakın çevre ilişkileri alanında gerçekleşecek. Bu da bu ilişkilerde çıkabilecek anlaşmazlıklarda sakin ve sağduyulu kalmanız gerekmektedir. Kısa yolculuklardada sorun yaşayabilirsiniz.


 BALIK : Venüsün altıncı evde olması  sağlık, gündelik işler, yanınızda çalıştırdığınız işçlerle ilgili çok abartılı, eleştiri dozunuzun dahada didikleyici bir hal aldığı bir süreci gösteriyor. Bu kadar çok ayrıntıya takılmak ise bütünün ve hele ki şahane aslan venüs ihtişamının güzelliklerinizi görmenize engel olacaktır.

Mars retrosu ise ikinci evinizde gerçekleşecek. Kazanımlarda gecikme, parayla ilgi konularda agresyon ve stres yaşayabilirsiniz.


AATROLOJİ YAZARIMIZ : YILDIZLAR FISILDIYOR rumuzulu yazarmız tarafından yazılmıştır.

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email