En Güvenilir Alışveriş Siteleri Hangileri En ucuz listeler - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » En Güvenilir Alışveriş Siteleri Hangileri En ucuz listeler

Merhaba, öncelikle bu yazıda sizin için en güvenilir alışveriş sitelerini derledim. Bu yazımda En güvenilir internet alışveriş siteleri, En güvenilir alışveriş siteleri 2020,  En güvenilir alışveriş siteleri 2021, Kadınların en çok alışveriş yaptı siteler, Ucuz alışveriş siteleri, En iyi Giyim alışveriş siteleri, İnternet alışveriş siteleri, Elektronik alışveriş siteleri gibi bir çok sorunuzun cevabını alacaksınız.


Pandemi nedeniyle dışarıya pek fazla çıkamadığımız şu günlerde elektronik alışveriş bayağı moda oldu. İnsanlar en güvenilir alışveriş sitelerini arama ihtiyacı hissetti. 


Listemizde ilk sırada çinli bir firma olan Aliexpress ile başlamak istedim. Aliexpress.com kurulduğu tarihten itibaren her geçen gün popülerliğini korudu. Online mağaza sistemi bulunan Aliexpress sitesinde bulamayacağınız herhangi bir ürün yok. Bu zamama kadar yaptığım alışverişlerde herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 

Eksi yönleri 

Şirket çinde bulunduğu için kargo süresi 1 ayı bulabiliyor. Ucuz ve güvenilir olmasına karşın kargo süresi can sıkıcı olabiliyor.


Listemizde ikinci sırada hepsiburada.com yer alıyor. 2013 yılında yılım en iyi e-ticaret sitesi olarak seçilmiştir. Aylık site ziyaretçisi sayısı 100 milyonu bulan site en güvenilir alışveriş sitelerinden birisidir. Site sahibi Doğan Holding isimli firmadır


Listemizin üçüncü sırasında N11.com sitesi var. Kurulduğundan beri popülerleşen site sadece intetnet üzerinden ticaret yapıyor. Bir çok ürünü bulabileceğiniz sitedir. 2013 yılında Doğus Planet grubu tarafından kurulmuştur. 

Eksikleri 
Skandal paylaşımlarıyla gündeme gelmiş ve uzun süre boykot edilmişti.


Listemizin dördüncü sırasında Amazon.com.tr var. Amazon Amerikan devi bir şirket. Yurt dışında popülerliği bir hayli yüksek olan site çok yakın zamanda Türkiye Şubesini açmıştı. Aradığınız her ürüne kolayca ulaşabileceğiniz kaliteli bir site. Listemizin son sırasında Trendyol.com var. 2009 yılında Demet Mutlu tarafından kurulan şirket genel olarak moda ile ilgili alışveriş sitesidir. Kendine ait markalarıda bulunan şirket her geçen gün e-ticaretin devi olma yolunda ilerliyor. Etiketler :

AliExpress vergi 
Alibaba Grubu 
Aliexpress kargo takip 
Aliexpress nerede 
AliExpress vergi 2020 
Aliexpress iletişim 
AliExpress telefon 
aliexpress'ten alınır mı

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email