Ücretsiz Web Sitesi Kurmak Ücretsiz Web Sitesi Açmak Web Sitesi uzantısı - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » Ücretsiz Web Sitesi Kurmak Ücretsiz Web Sitesi Açmak Web Sitesi uzantısı

Ücretsiz Web Sitesi Açmak İçin Ne Yapmanız gerekiyor ? Web sitesi kurmak için gerekenler, web sitesi tasarımları ile ilgili yazımız, sizler için toparladık.İşletmeniz için veya kişisel fikirleriniz için internet sitesi açmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

En kolay şekilde internet sitesi açmak istiyorsanız blogger, biraz daha çetrefilli yollar istiyorsanız wordpress 'i tercih edebilirsiniz.

Öncelikle blogger sitesine kayıt olun ve ücretsiz uzantınızla bir blog açın. .........Blogspot.com uzantılı bir Blog sitesi sahibi oldunuz. 

Daha sonra Blogger Temaları bulmanız gerekiyor. Google'da " Blogger Temaları " şeklinde arattığınızda bir sürü sonuç karşınıza çıkacaktır. İstediğinizi seçip yükleyebilirsiniz.

Daha sonra kendi oluşturduğunuz makaleleri veyahut fotoğrafları sitenizde paylaşmaya başlayarak kitlelere ulaşabilirsiniz.

Fakat google arama sonuçları sitenizi bulmuyorsa Search Console isimli google sitesinden sitenizi kayıt ettirin. Bu sayede google botları sitenize uğrayacak ve paylaştığınız içerikleri google arama sonuçları ile ilişkilendirebileceksiniz.

Diğer bir Ücretsiz Web sitesi modeli ise wix.com 'un sunduğu hizmettir. En kolay şekilde istediğiniz herhangi bir türde, örneğin ticaret sitesi, yemek tarifleri sitesi , spor haberleri , son dakika gelişmeleri gibi bir çok konuda sizlere hazır şablonlar sunuyor. Buradan sitenizi dakikalar içinde oluşturabilirsiniz.

Adsense siteme reklam vermiyor diyorsanız diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email