Youtube' da hızlı Şekilde nasıl büyürsün ? - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » Youtube' da hızlı Şekilde nasıl büyürsün ?

 


Merhaba arkadaşlar, bugün youtube sitesinde video üreticisi olup hızlı şekilde büyümeyi adım adım anlatıcam. 

Öncelikle kendinize bir google hesabı açmakla başlayın. Google hesabınızdaki ismin Youtube kanal isminiz olacağını unutmayın. 

Bu gmail ile youtube'a giriş yaptıktan sonra, kendinize bir konu belirleyin ve atacağınız videolar sadece bu konu üzerine olsun. Mesela, biyoloji ile ilgiliyseniz biyoloji ders anlatımı yapabilirsiniz. Yada oyun oynamayı seviyorsanız sadece oyun videoları atarak başlayabilirsiniz.


Kendinizin bir çizgisi olsun ve asla vazgeçmeyin. Yavaş yavaş büyümeye başladığınızı hissedeceksiniz. Videoları düzenli şekilde atmaya çalışın. Hakkında kısmı ile kanalınızın ne üzerine kurulu olduğunu izleyicilerinize gösterin.


Düzenli Video 

Haftada bir defa da olsa kanala video atın. Bu sizin videolarınızda emek harcadığınızı, size abone olanların sizi daha çok izlemeye odaklandığını gösterecektir. Mesela sen her pazartesi video yüklüyorsan, senin izleyicin her pazartesi girip senin kanalını kontrol edecektir.


Akışı aksatmayan dil


Konuşma sekliniz çok önemli. Sürekli tekrarlar yapmamaya özen gösterin. Bu sayede videoyu izleyen kişi sıkılıp videondan çıkmaz ve izlenme süren otomatikman artar.


Pes etme


Bugün videon izlenmediyse, yarın izlenmeyeceği ne malum. Arkadaşlar kimse bir anda büyümedi. Emek vereceksiniz, sabır edeceksiniz. Bu sayede kanaldaki videolarınız daima izlenecektir.«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email