Öğretmen Dizisi Final Yapıyor - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » Öğretmen Dizisi Final Yapıyor

 Fox Tv de yayınlanan Öğretmen isimli televizyon dizisi final yapıyor. Fox Tv öğretmen dizsisini neden rafa kaldırdığını açıkladı ? öğretmen Final ile ekranlara gelecek.

Fox tv de yayınlanan öğretmen dizisi final yapıyor. İlker Kalelinin başrolde oynadığı dizi ilk bölümüyle büyük ses getirmişti. Gününmüz eğitim sisteminede eleştiriler getiren öğretmen dizisi haksızlığa karşı mücadele eden bir öğretmeni konu alıyordu. 

Peki Fox Tv bu diziyi neden rafa kaldırdı ?


Hükümetin ve bazı kesimlerin yoğun baskıları dizinin fişini çekti. Fox tv den bir anda ayrılık kararı alan Fatih Portakaldan sonra yine Fox ta büyük bir hayal kırıklığı olarak sayfalardaki yerini aldı .

japon dizisinden uyarlanan öğretmen büyük destekçisi olmasına rağmen final yapmak zorunda kaldı. seyirci kitlesinden herhangi bir şey kaybettiğini hiç düşünmüyorum bu dizinin bitirilmesi politik bir karar olduğu duyumları aldım. 

Bence günümüz dizileri arasında bulunmaz bir hint kumaşı olan bu diziye sahip çıkılması gerek. Bizler ağa, hanımağa konak tarzı televizyon dizilerinden bu denli bıkmışken, öğretmen tarzı televizyon dizilerinin sayısı artmalı Türk dizi sektörü ise bir an önce bu saçma yapılanmadan kurtulmalı.

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email