Çukur 99. Bölüm Ve sonrasında Neler Olacak ? Çukur Dizinden şok eden veda ? - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » » Çukur 99. Bölüm Ve sonrasında Neler Olacak ? Çukur Dizinden şok eden veda ?

 Show Tv'nin rekorlar kıran dizisi Çukur'da beklenmedik vedalar gerçekleşiyor. Diziye bu hafta veda eden isim Arık karakterini canlandıran Barış Ardunç oldu. Peki bizi çukurda neler bekliyor ?Çukur Fragman yayınladıktan sonra senaristin kafasını biraz anlamış olduk.Akın'ın  Kahraman koçavalı'nın oğlu olduğunu gözümüze sokan senarist Selimin neden Akınla arasının iyi olmadığınıda biraz olsun bizlere anlatmış oldu. 

Sena, Akşın gibi karakterlerin diziye veda etmesinin ardından, çukurun İdris babasıda diziye veda etmişti. 


Peki artık bizi neler bekliyor ? 


Diziye koçovalıların en büyüğü olarak dahil olacak olan kişi Amca Cumali Koçovalı olacak. Bölümde gizli gizli gösterilen Cumali karakterini kimin canlandıracağı ise henüz belli değil. 


bir diğer yandan Cengiz Erdenetin oğlunun intikamı için neler yapabileceğini az çok tahmin edebiliyoruz. Dizide cumali isminde iki karakterin bulunmasının saçma olacağından pek yakında Cumali Koçovalıya veda edebiliriz. 


Öte yandan cumali koçovalı hakkında ince cumali yakıştırması yapılsada hafif görüntülenen karakterin pekde ince durduğunu söyleyemeyiz. 


çukurdan veda edecek isimlerden bir taneside Emmi olacak gibi duruyor. Alzaymır hastalığının başladığı emmi geçmişe dair anıları yavaş yavaş unutmaya başladı bile.


«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email