Tik Tok Videolarına Dikkat , Tik Tok Kapatılacak mı ? - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » » Tik Tok Videolarına Dikkat , Tik Tok Kapatılacak mı ?

 Tiktok videolarına dikkat edilmesi gerekiyor. Bir çok kesimini çocukların ve Gençlerin oluşturdu Tik tok videoları çocukları olumsuz etkiliyor.Gün geçtikçe değişik uygulamalar çıkıyor. Bu uygulamalardan bir tanesi de Tik tok isimli Video paylaşım ve çekim uygulaması. Yaklaşık olarak  Tükiye'de 30 milyon kullanıcısı bulunan Tik tok, bir çok gencin hem ekmek yediği bir yer hemde eğlenerek zaman öldürdüğü platform haline geldi. 

Canlı yayın açarak Tik tok'tanda para kazanabilme özelliği eklendi. Yüksek takipçili hesapların buradan para kazandığı biliniyor ve böyle bir platformun kapatılması şuan için söz konusu değil gibi...

Türkiye'de ofis bulundurma zorunluluğuna uyup uymayacağı konusunda bir tahmin yürütemiyoruz ama 30 milyon kullanıcısını memnun etmek isteyecektir. 

Tik Tok'tan Para Kazanmak


Tik Toktan para kazanmak için ise tik tok hesabınızın 1000 takipçiye ulaşmış olması ve canlı yayın özelliğini açık olması gerekiyor. Eğer bu özellikler açıksa Tik Tok üzerindeki kitlenizin sizlere bağışlarda bulunarak para kazandırması çok mümkün bir durum.

Tik Tok Yeni Kurallarına ulaşmak için bağlantıya tıklayabbilirsiniz : LİNK 1


«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email