İDE OKUL FİYATLARI - İDE OKULLARI YORUM - İDE OKULLARI FİYAT - İDE OKULLARI KİMİN - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » İDE OKUL FİYATLARI - İDE OKULLARI YORUM - İDE OKULLARI FİYAT - İDE OKULLARI KİMİN

 

İde okulları fiyat konusunda normal davranan okullar arasında. Bu sene açıklanan rakamlara göre ide okul fiyatları belli oldu. 

1. Anaokul için ortalama 28 bin
2. ilk ve Ortaokul ise yaklaşık 40 bin TL civarında olacak. 

ide okulları 2017 den bu yana hizmet vermekte. Özel okul sayısı ide okullarıyla birlite yaklaşık olarak 8000 civarını bulmuş durumda.

ide okulları, eğitim hayatına taze bir soluk getirmek amacıyla, aynı heyecanı taşıyan deneyimli eğitimciler tarafından kuruldu. 

ide okulları olarak öğretmenlerimizin çocuklarımızın geleceği üzerindeki etkisinin ve bırakacağı izin farkındayız. Bu nedenle tecrübeli, vizyonu açık ve yenilikleri yakından takip eden bir eğitim kadrosu kurmayı en önemli öncelik olarak belirledi.

ide okullarında öğretmenleri, Türkiye’nin  köklü eğitim kurumlarında çalışmış, en az 10 yıl özel okul deneyimli eğitimcilerden seçildi.

Dijitalleşme ve teknoloji hayatımızın her alanında olduğu gibi eğitimde de etkisini gösteriyor. ide okulları olarak teknolojinin eğitimdeki önemine ve zenginleştirici gücüne inanıyor ve bütünsel bir bakış açısıyla teknolojiyi kullanmaya yönelik bir sistem oluşturuyor. 

Birbirinden kopuk, farklı bileşenlerin yerine uçtan uca ve entegre bir teknolojik altyapı ile eğitim kalitemizi destekliyoruz. ide okullarında etkileşimli sınıf bu entegre yapı üzerinden hem öğretmen hem de öğrenci için zenginleştirilmiş, detaylı ve etkileşimli bir deneyim ortamı oluşturuyor.«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email