MEB SON DAKİKA - EBA DERS KİTABI - MEB DERS KİTABI OKU - SATIN AL - Kobaytensar TR

Öne Çıkan Yayın

Atatürk Heykelini Korudular

» » MEB SON DAKİKA - EBA DERS KİTABI - MEB DERS KİTABI OKU - SATIN AL

 EBA ile birlikte hayatımıza yeni bir kavram daha girdi online eğitim. Peki online eğitim kitapları neler ? bu kitaplara ulaşabileceğiniz adresler ve en ucuza alabileceğiniz internet sitelerini sizler için derledim. 


      Eba ders kitabı ve Meb ders kitabı tamamen ücretsiz şekilde sizlere sunuluyor.

Eba ders kitabı en kolay şekilde meb sitesinden satın alabalirsiniz. Milli eğitim bakanlığı' nın web sitesinden bu kitaplara ulaşmak çok kolay. 

Meb ders kitabı , Meb'in kendi sitesinden yayınlanmakta. Kitaplar sekmesine tıkladığınızda , açılan pencereden sınıfınızı seçip rahatlıkla Meb ders kitabı ' na ulaşabilirsiniz.


Online eğitim sisteminin Türkiye'de yeni yeni kullanılmaya başlaması henüz tam olarak nasıl uygulanacağı konusunda bilgilenmiş değiliz. Bunun yanı sıra internet üzerinden izlenen dersler, öğrencilerin yardımına yetişiyor. Bu kitapları tedarik edeceğiniz yer ise malesef bulunmamakta. Bu kitaplar ücretsiz şekilde sizlere sunulmakta. 


Öte yandan bir çok kişi google üzerinden meb ders kitapları hakkın aramalar yapıyor. Bu kitaplar kesinlikle para ile satılmıyor. Kitaplara Meb sitesinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

«
Previous
Sonraki Kayıt
»
Next
Önceki Kayıt

Popüler Yayınlar

Follow by Email

Popüler Yayınlar

Follow by Email